Globální mír

…….Během překvapivě krátké doby se může skutečně zdát, že se konečně lidstvo spojilo a vyloučilo hrozbu velkých nebezpečných válek na této planetě. Bude zajištěn globální mír. Zní to podivně, ale to bude to nejhorší, co se lidstvu mohlo přihodit, jak brzy zjistíme. Na následujících stránkách budeme stopovat události a procesy, které se zdají stavět kulisy na správná místa pro grandiózní příchod světového vládce. Již se pomalu zdvihá opona na finální akt lidské historie – jak my jí známe………..

Čtěte zde:

https://sites.google.com/site/nejotazky/david-hunt/globalni-mir

 


A že jestli má David pravdu?

Podívejte se sem: http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/238721/Svet-potrebuje-zazit-poradny-sok.html

 

Cituji z článku „Jak zachránit svět před ekonomickou krizí? Nositel Nobelovy ceny zná návod. Vymyslíme útok z vesmíru!“ z Reflexu:

„Kdybychom zjistili, že vetřelci z vesmíru plánují útok na Zemi, a museli jsme vyvinout masivní úsilí jako protiakci na hrozbu z vesmíru, logicky bychom odsunuli na druhé místo problémy jako inflace či státní schodek. Pak by tato krize byla za 18 měsíců pryč. A kdybychom pak zjistili: ´Jejda, vždyť my asi udělali chybu!´, tak bychom na tom byli ještě líp. Existuje epizoda ze seriálu Twilight Zone, ve které vědci předstírají hrozbu z kosmu, aby dosáhli světového míru. Tentokrát tuto hrozbu potřebujeme proto, aby ekonomika dostala finanční stimul.“

Tolik Paul Krugman, nositel Nobelovy ceny za ekonomiku. Jsou to jistě zajímavé myšlenky. A to nikoliv z úst nějakých šarlatánů, ale v podání dvou vysoce uznávaných lidí.

Sdílejte články

Napsat komentář